UYGULAMALI TIBBİ SÜLÜK YETİŞTİRİCİLİĞİ EĞİTİMİ

 

Kurs Eğitmeni: Doç. Dr. Mustafa Ceylan

Eğitim tarihleri: 22-25 Temmuz 2023 (Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı)

Eğitim türü: Yüz yüze eğitim

Eğitim ücreti: 4.000 TL

Katılımcı sayısı: 8 farklı şehirden 13katılımcı

Kursiyer geri bildirimleri:

"Eğitim hedeflerimim olumlu yönde şekillendirdi. Sülük basit yetiştirilen bir canlı gibi dursa da zorlukların paylaşılması hedeflerimi olumsuz etkilemedi. Eğitim beklentinlerimi tamamen karşıladı diyebilirim. Hem teorik hem de uygulamalı yapılması çok yeterliydi. Mustafa Hoca ve yardımcılarının güleryüzlü olması ve teorik anlatılan herşeyin uygulamada tek tek gösterilmesi eğitimin güçlü yanıydı. Uygulamanın bireyselleştirilmesi düşünülebilir."

"Eğitim hedeflerimi çok iyi şekillendirdi. Beklentilerimin %80'ini karşıladı eğitim. Mustafa Hocanın uzmanlığı, pratik uygulamalar ve sülük çiftliği gezisi eğitimin güçlü yönleriydi."

"Sülük yetiştiriciliği ile ilgili tüm soruları ve sorunların cevaplarını bulduğum bir eğitimdi. Uygulamalı olmasının en güçlü yönünü oluşturduğu eğitim beklentilerimi karşıladı. Teorik eğitim iki gün yerine tek güne düşürülebilir. Gösterdiğiniz emekler için teşekkürler."

"Eğitim üretime ve canlıya dair hedeflerin belirlenmesi yönünde hedeflerimi olumlu yönde şekillendirdi ve beklentilerimin tamamını karşıladı. Uygulama alanları, teknik gezi ve bireysel uygulamalar eğitimin güçlü yönleriydi."

"Eğitim sonunda küçük çaplı da olsa denemeye çalışacağım. Teorik ve uygulama aşamalarıyla gayet verimli bir eğitim oldu. Eğitimi veren Hocamızın gerçek anlamda bilgili ve anlayışlı olması eğitimin güçlü yönüydü."

"Eğitim hedeflerimi olgunlaştırdı ve beklentileriminin %100'ünü karşıladı. Mustafa Hocamızın işini severek yapması ve en ince noktasına kadar anlatması (5 yıldız) eğitimin güçlü yönüydü. Online bilgilendirme videoları da olsa iyi olurdu."

"Eğitim sülük yetiştirmenin titizlikle ve hijyenle yapılması gerektiğini ve bu yönde dikkat etmem yönünde hedeflerimi şekillendirdi. Büyük çoğunlukla yeterli bir eğitimdi. Gün sayısı arttırılıp uygulamalar da arttırılabilir."

"Bu eğitim sayesinde teferruatlı bir şekilde hedeflerime ulaşmak için gerekli olan bilgileri aldım. Beklentimden fazlasını aldım bu eğitimden. Yaparak-yaşarak öğrenmemiz eğitimin güçlü yanıydı. Herşey çok güzeldi, hiçbir tavsiyem yok."

"Eğitim beklentileriminin tamamını karşıladı. Sülük yetiştiriciliğindeki detayların çokluğuna karşılık işimin yoğunluğu sülük yetiştiricililik hedeflerimi erteleme kararı almamı sağladı. Hem teorik hem de uygulamalı olması eğitimin güçlü yanıydı. Sülük yetiştiriciliği eğitimlerinin arttırılması sektördeki tekelleşmenin önüne geçecektir."

"Eğitim sonrasında kendi sülük çiftliğimi kurmak istiyorum. Çok güzel bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Hocamızın ilgisi eğitimin güçlü yanıydı."

"Eğitim hedeflerimi tamamen şekillendirdi ve beklentilerimin tamamını karşıladı. Uygulamalı olması eğitimin güçlü yanıydı."

"Eğitim hedeflerimi müspet yönde şekillendirdi ve beklentilerimin %98,5'ini karşıladı. Mustafa Hocamızın samimiyeti ve güleryüzlü oluşu eğitimin güçlü yanıydı. Eğitim süresi 4 gün yerine 2 güne düşürülebilir."

- "Sülük üretim işinin o kadar da kolay olmadığını, zamanla tecrübe kazanarak ilermenin daha az zarar yol açacağına kanaat getirdim. Eğitim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Eğitimin güçlü yönü yetiştiricilikteki yanlış uygulamaları da görmemizdir."

 

Uygulamalı Tıbbi Sülük Yetiştiriciliği Eğitimi