UYGULAMALI TIBBİ SÜLÜK YETİŞTİRİCİLİĞİ EĞİTİMİ

 

Kurs Eğitmeni: Doç. Dr. Mustafa Ceylan

Eğitim tarihleri: 29 Nisan - 02 Mayıs 2023 (Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı)

Eğitim türü: Yüz yüze eğitim

Eğitim ücreti: 4.000 TL

Katılımcı sayısı: 7 farklı şehirden 7 katılımcı

Kursiyer geri bildirimleri:

- "Eğitim hedeflerimi iyi yönde şekillendirdi, aklımdaki soru işaretlerini giderdi ve daha kaliteli yetiştiricilik yapmayı öğrendim. Eğitim öncesinde hatalarım nedeniyle çok fazla kayıp veriyordum. Eğitim hedeflerimin tamamını karşıladı."

- "Eğitim, olaya daha gerçekçi bakmamı sağladı. Hedeflerimi doğru seçerek başlamak için bir eğitim süreciydi. Eğitimin uygulamalı ve yüz yüze olması çok değerli. Başlangıç üretimi için anaç sülük verilebilir."

- "Eğitim hedeflerimi olumlu yönde etkiledi ve beklentilerimin tamamını karşıladı. Teorik ve pratik açıdan gerekli tüm detaylar anlatıldı."

- "Eğitim hedeflerimi iyi yönde etkiledi ve beklentilerimi %100 karşıladı. Uygulamalı olması eğitimin güçlü yanıydı, zayıf bir yönü yoktu bence."

- "Eğitim çok iyi oldu. En güzel bilgileri edindik. Sülük üretimi yapmak istiyorum ve sabırsızlanıyorum. İnşallah ilk kokonlarımızı alırız. Eğitim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. İşin uzmanından ve araştırmacısından eğitim almak eğitimin güçlü yanıydı. Konaklama konusunda bir organizasyon olsa iyi olur, bunun dışında gayet iyiydi. Teşekkürler, eğitimlerin devamını bekleriz."

- "Eğitim hedeflerimi olumlu yönde etkiledi, bu işi yapabileceğim kanaatine vardırdı. Eğitim gayet başarılıydı, bilinmesi gereke her ayrıntı verildi. Teorik ve uygulamalı olması eğitimin başarı oranını yükseltti. Eğitim kusursuzdu, lakin keşke konaklama için bir yer ayrılmış olsaydı. Çok başarılı bu şekilde devam edin."