UYGULAMALI TIBBİ SÜLÜK YETİŞTİRİCİLİĞİ EĞİTİMİ

 

Kurs Eğitmeni: Doç. Dr. Mustafa Ceylan

Eğitim tarihleri: 23-26 Eylül 2023 (Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı)

Eğitim türü: Yüz yüze eğitim

Eğitim ücreti: 4.000 TL

Katılımcı sayısı: 8 farklı şehirden 9 katılımcı

Kursiyer geri bildirimleri:

"Beklentilerimi %100 oranında karşılayan eğitim, üretime yönelik başarısızlık şüphemi ortadan kaldırdı ve daha yüksek sayı ile başlama konusunda cesaretimi arttırdı. Her konunun pratiğinin yapılması, Mustafa Hocamızın üretimin içinde olması itibariyle olumsuz yaşadığı tecrübeleri vurgulaması ve soruların hiçbirinin cevapsız kalmaması eğitimin güçlü yönleriydi. İhtiyaçları fazlasıyla karşılamış olan bir eğitim, zayıf bir yön görmedim."

"Sülük hakkında bilgi edinme merakı ile geldiğim bu eğitimden sonra sülük yetiştirmeyi düşünüyorum. Eğitim beklentilerimin tamamını karşıladı ve çok faydalı oldu. Teorik ve uygulamalı olması eğitimin güçlü yönüydü."

"Her konuda beklentilerimi karşılayan bu eğitim ile daha önce yapmış olduğum hatalarımı gördüm; daha dikkatli ve bilgiler doğrultusunda ilerleyeceğim. Paket program gibi her konudan faydalanmamız eğitimin güçlü yönüydü. Hocama ve ekibine teşekkür ederim."

"Yetiştiricilik yapmak için en ince ayrıntılarını karşılayan bu eğitim ile planlı bir şekilde ve farklı tekniklerle geliştirebilecek hedefler ortaya koydum. Uygulamalı olması ve her konuyu canlı olarak görmemiz eğitimin güçlü yönüydü. Laboratuvar alt yapısı daha da geliştirilebilir, emeği geçenlere teşekkür ederim."

"A'dan Z'ye beklentilerimin tamamını karşılayan eğitim kendimi çok daha donanımlı hissettirerek sülüklerle ilgili hedeflerimi pozitif yönde etkiledi. Uygulamalı ve teferruatlı olması eğitimin güçlü yönüydü. 3-4 yıldır sülük yetiştiriciliği ile uğraşan biri olarak eğitimin zayıf bir yönünün olduğunu düşünmüyorum. Hocamızın, ekibinin ve kursiyerlerin samimiyeti ve pozitif enerjisiyle mükemmel bir eğitim oldu. Tüm kalbimle şükranlarımı sunuyorum."

"Beklentilerimin tamamını karşılayan eğitim emin adımlarla ilerleme hedefimi şekillendirdi. Üretimdeki her aşamanın uygulamalı olması eğitimin güçlü yönüydü."

"Beklentilerimin %100'ünü karşılayan eğitim hedeflerimi iyi yönde teşvik etti. Uygulamalı olması eğitimin güçlü yönüydü. Hocamıza daha modern bir mekan sağlanması faydalı olacaktır."

"Eğitim güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşti."

"Beklentilerimin hepsini karşılayan eğitim sayesinde sülük yetiştiriciliği yapabileceğime inandım. Uygulamalı oluşu çok güzeldi. Uygulamalarda video kaydı yapılsa daha da iyi olurdu."